Części Doosan

Międzynarodowy Doosan narodził się w Korei Południowej. Działa w wielu branżach gospodarki: finansach, nieruchomościach, przemyśle energetycznym, maszynach budowlanych, informatyce, mediach, a nawet gastronomii. Wszystko zaczęło się od osoby Park Seung-jik, który w 1896 roku założył niewielki sklep w Seulu. Od tego momentu zaczął budować potęgę marki Doosan.

Firma osiągnęła siódmą pozycję w branży ciężkich maszyn budowlanych na świecie po tym, jak w listopadzie 2007 roku kupiła firmę Bobcat (znaną głównie z kompaktowych koparek i ładowarek). Obok Bobcata firma Doosan przejęła również firmę Moxy, produkującą wozidła.

Zaopatrujemy w części większość maszyn z rodziny Doosan: koparki, ładowarki, minikoparki, wozidła. Naszą uwagę poświecamy szczególnie marce Doosan Infracore, która zajmuje się maszynami budowlanymi.

Firma ATL oferuje sprzedaż fabrycznie nowych oryginalnych części do maszyn budowlanych Doosan. Gwarantujemy przystępne ceny oraz szybkie terminy dostaw. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych Regulamin promocji